Слабкострумові послуги

Слабкострумові послуги

Якісне виконання робіт по монтажу слабкострумових систем - одна з безлічі послуг, які пропонує компанія Ерідан. Слабкострумовими прийнято називати електронні провідні системи, напруга в яких небезпечна для життя людини, зазвичай розташовується в діапазоні від 12 до 24 В.

Слід виділити наступні види систем:

1. структуровані, кабельні СКС (слабкострумові кабельні системи);

2. локальні, комп'ютерні мережі;

3. телефонний зв'язок, АТС (автоматична телефонна станція);

4. СКУД - система контролю і управління доступом;

5. відеоспостереження та реєстрація;

6. супутникове телебачення;

7. пожежна сигналізація;

8. охоронна сигналізація;

Сюди ж можна віднести контроль параметрів та управління системами кондиціонування і опалення, так само системи вентиляції та водопостачання.

Всі слабкострумові роботи виконуються з урахуванням норм і правил, щоб системи функціонували безперебійно. Для максимальної ефективності роботи слабкострумових систем, для забезпечення зручності роботи з ними, потрібно правильне проектування і інсталяція. Досвідчені фахівці компанії Ерідан проведуть роботи якісно, відповідно до вимог, що дозволить вам отримати ефективні системи оповіщення, передачі інформації, які будуть довговічні і надійні.

Перед введенням слабкострумових систем в експлуатацію, в обов'язковому порядку проводяться пусконалагоджувальні роботи, що гарантує контроль якості проведених робіт і безпеку.

Будівельна компанія Ерідан надає слабкострумові послуги в Києві та області.