Будівельна компанія Ерідан

Будівельна компанія ЕРІДАН

Будівельна компанія ТОВ ФІРМА ЕРІДАН є високоінтелектуальної компанією, технічну політику якої визначає творчий потенціал провідних фахівців, що мають теоретичну основу, великий практичний досвід роботи і відзначені державними нагородами за свій почесний вклад у розвиток не тільки компанії.

ЕРІДАН - стабільна і надійна компанія, що підтримує сталість: трудового колективу; зростання інтелектуального і технічного потенціалу; накопичення досвіду побудови об'єктів електропостачання; розширення списку Замовників. Будівельні роботи виконуються в Києві та по всій Україні. Наша компанія дорожить довірою своїх замовників, серед яких державні установи, промислові підприємства, комерційні організації і приватні підприємці. Після введення об'єкта в експлуатацію ми надаємо гарантію на виконані роботи та проводимо комплекс післягарантійного обслуговування.
Електромонтаж

Електромонтаж

Монтаж автоматизованих систем, освітлення, обладнання та електропостачання, сигналізації, інформаційних мереж, зв'язку.

Пусконалагоджувальні роботи

Пусконалагоджувальні роботи

Пусконалагоджувальні роботи - комплекс робіт, що виконується під час підготовки та тестування обладнання, щоб забезпечити якісну і безперебійну роботу.

Малострумний комплекс робіт

Слабкострумові роботи

Слабкострумовий комплекс робіт: кабельні СКС, локальні, комп'ютерні мережі, телефонний зв'язок, АТС, відеоспостереження, сигналізації, системи кондиціонування, вентиляції та водопостачання.

Будівництво

Будівництво

Монолітно-каркасне, земляні та оздоблювальні роботи, улаштування посилення фундаментів, укладання цегли і стінових блоків, заливка перекриття і підлогових стяжок, благоустрій територій.

Проектні роботи

Проектні роботи

Складання технічного завдання, отримання технічних умов, врегулювання договірних відносин, розробка проектно-кошторисної документації, затвердження проекту в службах міста.

Спецтехніка в оренду

Спецтехніка в оренду

Оренда спецтехніки: вантажно-розвантажувальні роботи, транспортування важких вантажів і матеріалів, сипучих та негабаритних вантажів, завантаження грунту, прокладання трубопроводів, електрокабелів, копання траншей.

Генпідрядні функції

Генпідрядні функції

Генпідрядник- автор проекту, ідеї; суб'єкт-ініціатор отримання дозволу на будівництво та ділянки під забудову; організатор проектування і будівництво об'єкту.

Електротехнічна лабораторія

Електротехнічна лабораторія

Знаходження пошкоджень на кабельних лініях 10 / 0,4 кВ, випробування обладнання трансформаторних підстанцій, визначення неполадок електрообладнання до 10 кВ.

Продукція

Продукція

Обладнаний цех металоконструкцій, металоконструкції будь-яких конфігурацій. Дільниця по збірці електрощитового обладнання, електротехнічні пристрої, кабельно-провідникова продукція.