Пусконалагоджувальні послуги

Пусконалагоджувальні роботи

Компанія Ерідан виконує всі стадії будівельних, монтажних і пусконалагоджувальних робіт, починаючи з проектних робіт і закінчуючи здачею об'єкта в експлуатацію. Одним з найбільш важливим і відповідальним етапом робіт в реалізації проекту будь-якої складності, є монтаж і пусконалагоджувальні роботи.

Грамотно складена документація, суворе дотримання технологій, які відповідають всім вимогам новітніх стандартів, а так само величезний досвід за плечима фахівців будівельно-монтажного відділу гарантують якість виконуваних робіт.

Пусконалагоджувальні послуги - одна із заключних стадій будівельно-монтажних робіт, в цілому представляють цілий комплекс робіт, які виконуються під час підготовки і тестування обладнання. Інакше кажучи, це детальна, всебічна перевірка встановленого обладнання перед безпосередньою здачею його в експлуатацію. Цей важливий етап допомагає заздалегідь виявити ймовірні порушення в монтажі або похибки в роботі самого обладнання, запобігти їх і забезпечити якісну і безперебійну роботу протягом всього терміну служби.

Будівельна компанія Ерідан виконає пусконалагоджувальні роботи в Києві та по всій Україні.