Металоконструкції

Металоконструкції

Цех металоконструкцій має все необхідне обладнання для повного циклу виробництва металоконструкцій електротехнічного напрямку. Цех з виробництва металоконструкцій розділений на ділянки: по обробці листового металу, токарну, зварювальну, ділянку аргонової зварки, малярну камеру, ділянку з нанесення полімерних покриттів методом електростатики. Також є ділянки виробництва виробів з труб (опор вуличного освітлення) і виробництва із залізобетону (фундаментів опор). Кожна ділянка оснащена сучасним обладнанням, яке постійно оновлюється.

Кваліфікація працівників цеху виробництва металоконструкцій дозволяє випускати продукцію будь-якої складності, як стандартну, так і нестандартну продукцію будь-якої конфігурації, дотримуючись виробничих норм.

Власна фарбувальна лінія дозволяє забарвити металоконструкції в будь-який колір за шкалою RAL, а також за власними шкалами виробників фарб (напр. шкалою компанії Dupont). Вироби фарбуються як лакофарбовим покриттям так і полімерним, що наноситься методом електростатики.

Всі металоконструкції розробляються в сучасній CAD системі, що виключає помилки в складанні креслень.