Транспортні послуги

Транспортні послуги

Наша компанія має великий досвід в наданні транспортних послуг, від вантажоперевезень до оренди будівельної техніки. Вибір спецтехніки в автомобільному парку підприємства покриває широкий спектр будівельних робіт, від підйому вантажів, навантажувальних і розвантажувальних робіт, до монтажу будівельного обладнання, конструкцій і заливання бетону. Це широко популярні послуги на будівельному ринку, для надання яких потрібен чималий автопарк спецтехніки.

Транспортні послуги необхідні, коли вже немає можливості впоратися з поставленими завданнями без допомоги механізації. Вигода і зручність оренди спецтехніки полягає в тому, що у вас немає потреби утримувати свій власний автопарк, а є можливість отримати у тимчасове користування техніку, а також досвідченого водія-оператора.

Відмінний робочий стан спецтехніки нашої компанії підтримує ремонтна майстерня техобслуговування. Механізми відповідають всім нормам безпеки і завжди готові до замовлень.

На базі підприємства представлений широкий вибір спецтехніки.

Автокрани. Дозволяють вирішити завдання, пов'язані з вантажно-розвантажувальними роботами, транспортуванням важких вантажів і матеріалів.

Самоскиди. Незамінні при транспортуванні піску, щебню та інших сипучих матеріалів, а також при перевезенні габаритних матеріалів.

Екскаватори. Необхідні при будь-яких видах будівництва, для завантаження ґрунту, прокладання трубопроводів, електрокабелів, для копання траншей.

Так само представлені автовишки, бортові мало вантажні автомобілі, довгоміри і напівпричепи.

Будівельна компанія Ерідан надає транспортні послуги в Києві та по всій Україні.