Електротехнічна продукція

Електротехнічна продукція

Монтажна дільниця, на якому виробляються електротехнічні пристрої, оснащена усім обладнанням та інструментами необхідними для якісного і швидкого монтажу електрообладнання.

Кваліфікація електромонтажників дозволяє випускати продукцію будь-якої складності дотримуючись усіх нормативних стандартів. Кожен виріб супроводжується паспортом, електричною принциповою схемою та інструкцією по експлуатації.

Після завершення монтажних робіт, кожен пристрій тестується в робочому режимі, оглядається на наявність пошкоджень. При відсутності зауважень до обладнання, воно упаковується в захисну упаковку і передається замовнику. На всю продукцію компанія надає гарантійні зобов'язання (на кожен виріб індивідуально).

Компанія випускає як електротехнічні комплектні пристрої, так і металоконструкції, тим самим задовольняючи максимальну кількість потреб замовника працюючого в сфері електромонтажу. Власне виробництво металевих корпусів щитового обладнання дозволяє виявляти гнучкість у виробництві електротехнічних виробів, створюючи оптимальні інженерні рішення задач замовника.